close
تبلیغات در اینترنت
هزینه تراشی‌ها «ساخت» را به کما برده است
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

دانلود پروژه و پایان نامه

  هزینه تراشی‌ها «ساخت» را به کما برده است کاهش قدرت خرید متقاضیان مسکن و بالا بودن نرخ سود بانکی دو دلیل اصلی این روزهای رکود بازار مسکن از سوی فعالان مسکن مطرح می شود و آنطور که اکثر فعالان بازار عنوان می کنند نباید منتظر رونق مسکن در سال ۹۶ باشیم. کارشناسان معتقدند که رشد بیش از حد قیمت مسکن در سال های ۹۰ و ۹۱ موجب کاهش قدرت خرید متقاضیان در سال های بعد شده است، بنابراین کاهش قدرت خرید متقاضیان از یک سو و بالا بودن نرخ سود بانکی موجب رکود ۴ ساله مسکن شده است.   . رکود…

جشنواره تابستان طلایی فایل ناب با جوایز ویژه

مسابقه فایل ناب با جوایز ویژه

 

جشنواره تابستان طلایی فایل ناب با جوایز ویژه
فایل بفروشید ، درآمد کسب کنید و جایزه بگیرید


در تابستان 95 با پنجمین جشنواره فایل ناب همراه با کاربران عزیز هستیم. در این دوره کاربرانی که بطور متوسط فقط یک بازاریابی در روز داشته باشند هم جایزه ویژه دریافت خواهند کرد ؛ همچنین کاربرانی بطور متوسط 2 محصول در روز ثبت کرده باشند هم از جوایز ویژه فایل ناب برخوردار خواهند شد.
هدف ما در این دوره افزایش کیفیت فعالیت کاربران خواهد بود و تلاش ما این است که تمام کاربرانی که در این مسابقه شرکت می کنند و فعالیت مفیدی دارند از جوایز سایت بهره مند شوند. با توجه به زمان 93 روزه تابستان ، فرصت خوبی برای کسب امتیازهای بالا خواهید داشت.
تمامی کاربران (فروشنده و بازایاب) می توانند با ثبت محصول و یا فروش محصولات موجود ، امتیاز خود را بالا برده و علاوه بر اینکه درآمد خود را افزایش خواهند داد ، می توانند شانس برنده شدن خود را نیز افزایش داده و از جوایزی که برای نفرات برتر در نظر گرفته شده استفاده نمایند.
در این دوره برای نفرات اول تا پانزدهم جوایز نقدی در نظر گرفته شده است و همچنین تمام کاربران می توانند با کمی تلاش ، از جوایز نفیس تری نیز برخوردار شوند. توجه داشته باشید که هیچ محدودیتی در تعداد نفرات برنده در بخش جوایز ویژه نیست.


- ثبت نام در مسابقه و دریافت جایزه -

 

جوایز:
1- نفر اول: 100,000 تومان
2- نفر دوم: 80,000 تومان
3- نفر سوم: 60,000 تومان
4- نفر چهارم: 40,000 تومان
5- نفر پنجم: 20,000 تومان
6-15- نفرات ششم تا پانزدهم: هر نفر 10,000 تومان

جوایز ویژه برای بازاریابهای برتر:
بیشتر از 100 بازاریابی: 10,000 تومان
بیشتر از 250 بازاریابی: 50,000 تومان
بیشتر از 500 بازاریابی: 100,000 تومان
بیشتر از 1000 بازاریابی: 200,000 تومان

جوایز ویژه برای فروشندگان برتر:
آپلود بیشتر از 200 فایل: 10,000 تومان
آپلود بیشتر از 800 فایل: 50,000 تومان
آپلود بیشتر از 1500 فایل: 100,000 تومان
آپلود بیشتر از 3000 فایل: 200,000 تومان


- ثبت نام در مسابقه و دریافت جایزه -


هزینه تراشی‌ها «ساخت» را به کما برده است

 


مسکن,اخبار مسکن,ساختمان,

هزینه تراشی‌ها «ساخت» را به کما برده است

کاهش قدرت خرید متقاضیان مسکن و بالا بودن نرخ سود بانکی دو دلیل اصلی این روزهای رکود بازار مسکن از سوی فعالان مسکن مطرح می شود و آنطور که اکثر فعالان بازار عنوان می کنند نباید منتظر رونق مسکن در سال ۹۶ باشیم.

کارشناسان معتقدند که رشد بیش از حد قیمت مسکن در سال های ۹۰ و ۹۱ موجب کاهش قدرت خرید متقاضیان در سال های بعد شده است،

بنابراین کاهش قدرت خرید متقاضیان از یک سو و بالا بودن نرخ سود بانکی موجب رکود ۴ ساله مسکن شده است.

 

.

رکود مسکن موجب قیمت مسکن ثابت

اگر چه رکود کنونی مسکن موجب شده تا قیمت مسکن ثابت و حتی در برخی مواقع کاهش یابد، اما همین رکود خرید و فروش تهدیدی علیه ساخت و‌ ساز مسکن شده و این بخش را که بطور مستقیم بیش از چند صد شغل ایجاد می کند را تحت تاثیر خود قرار داده است.

به گفته رئیس انجمن انبوه سازان مسکن که گفته بود رکود کنونی بازار مسکن حاکی از کاهش قدرت خرید متقاضیان پس از افزایش ناگهانی قیمت‌ها در سال ۹۰ و ۹۱ است گزارشها از بازار مسکن حاکی است که ساخت و ساز به حدی کاهش یافته است که به راحتی می توان در مناطق مختلف تهران تعداد واحدهای در حال ساخت را رصد کرد.

اکثر مشاوران املاک معتقد هستند که پایین بودن قدرت خرید مسکن باعث شده تا سازندگان نیز با این عنوان که سود چندانی از بابت ساخت و ساز نصیبشان نمی شود سرمایه خود را نزد بانک ها سپرده گذاری کنند.

البته این روزها متقاضیان مسکن نیز همانند سازندگان مسکن ترجیح می دهند به جای خرید مسکن سرمایه خود را در بانک‌ها سپرده گذاری کنند و چون وضعیت کسب و کار چندان مناسب نیست بانک ها را مامن خوبی برای امرار معاش خود برگزینند.

مسئولان دولتی بر این باور هستند نقطه شروع رونق در بازار معاملات مسکن پایان نیمه اول سال ۹۵ است اما گزارش‌های میدانی حاکی از این است که رونق محسوسی هنوز وارد بازار مسکن چه در خرید و فروش و چه در ساخت و ساز نشده است. صدور پروانه ساختمانی در شهریورماه امسال نسبت به شهریور ماه سال گذشته ۲۰ درصد رشد داشته است،اما اکثر سازنده‌های مسکن از ترس فروش نرفتن واحدهای مسکونی هنوز رغبتی برای ورود به عرصه ساخت و ساز از خود نشان نمی دهند.

.

سال آینده هم مسکن از رکود خارج نمی شود

 یک مشاور املاک فعال در منطقه ۱۱  می گوید: خرید و فروش مسکن همچنان راکد است و اینکه می گویند خرید و فروش رونق گرفته به هیچ وجه صحت ندارد و با این وضعیت سال آینده هم مسکن از رکود خارج نمی شود.

وی ادامه داد: وقتی هزینه انشعاب آب،برق و گاز و از سوی دیگر سایر هزینه های صدور جواز ساخت و ساز بالا می رود آیا انبوه سازان در این وضعیت که قدرت خرید پایین است و خریداری وجود ندارد برای ساخت و ساز اقدام می کنند.

حسینی گفت:به عنوان مثال یک انبوه سازی در این منطقه مجبور به ساخت یک قطعه زمین ۳۰۰ متری در بافت فرسوده شد اما شهرداری تهران از او بابت صدور جواز ۲۳۰ میلیون تومان هزینه دریافت کرد در حالیکه طبق قانون هزینه این انبوه ساز به دلیل ساخت در بافت فرسوده باید با تخفیف همراه می شد پس وقتی این هزینه ها به ساخت و ساز تحمیل و قیمت تمام شده بالا می رود می بینیم که انبوه ساز از ساخت و ساز دلسرد شده و دیگر اقدامی برای ساخت و ساز نمی کند.

.

بالا رفتن هزینه های ساخت و ساز در آینده خطراتی در پی دارد/هزینه های انشعاب ۳ برابر شده

حیدری یکی از انبوه سازان منطقه ۱۱ که برای جویا شدن وضعیت واحدهای مسکن خود به بنگاه مسکن مراجعه کرده بود به خبرنگار فارس می گوید:هزینه های انشعاب افزایش یافته و متاسفانه شهرداریها نیز هر روز هزینه های صدور جواز را بالا می برند، بطوریکه شهرداری برای صدور جواز قطعه زمینی که در بافت فرسوده و در موقعیت R251 قرار داشت ۱۲۰ میلیون تومان دریافت کرد.

وی ادامه داد:هزینه های انشعاب سه برابر شده است و یک میلیون تومان هم به هزینه فاضلاب اضافه شده است پس وقتی این هزینه ها به ساخت و ساز تحمیل می شود آیا می توان در این فضا که خریدار مسکن را باید با ذره بین جستجو کرد اقدام به ساخت و ساز کرد.

.

تا نرخ سود کاهش نیابد مسکن از رکود خارج نمی شود/مسکن سال ۹۷ رونق می گیرد

وی ادامه داد:وقتی فضای ساخت و ساز تنگ شود و تعداد واحدهای در حال ساخت کاهش یابد در آینده عرضه مسکن از این وضعیت کنونی که از تقاضا عقب است عقب تر خواهد ماند و خطرناک خواهد شد.

حیدری گفت:تا زمانی که نرخ سود بانکی بالا باشد بازار مسکن همین است و از رکود هم خارج نمی شود.

به گفته وی،هنوز دلیل دریافت ۱۸ میلیون تومان پولی که بیمه تامین اجتماعی از سازنده ها دریافت می کند را نمی دانم پس این هزینه ها مطمئنا بر روی قیمت ها سرشکن شده و فشار آن بر متقاضیان وارد خواهد شد.

.

دادن آمارهای غلط کمکی به بازار مسکن نمی کند/وام ۸۰ میلیونی هم همینطور

قربانی یکی دیگر از مشاوران املاک می گوید:دلیل دادن آمارهای غلط و نادرست در خصوص پیش رونق و یا افزایش تعداد معاملات مسکن را از سوی مقامات دولتی و مسئول را نمی دانم، چرا که در طی چند ماه گذشته تنها دو واحد مسکونی در این بنگاه معامله شده است.

وی ادامه داد:متقاضیان مسکن پولی برای خرید مسکن ندارند و این وام های ۸۰ میلیونی هم که هنوز وارد بازار نشده است نمی تواند کمکی به بازار مسکن کند و مطمئن باشید که رکود مسکن در سال ۹۶ هم ادامه خواهد داشت.

وی خاطر نشان کرد:اگر این وام های ۸۰ میلیونی بخواهند تاثیری بر بازار بگذارند قطعا برای واحدهای زیر ۲۰۰ میلیون تومان است بنابراین اگر دولت و یا بانک مسکن زمان بازپرداخت اقساط این وام ها را به ۱۵ یا ۲۰ سال افزایش می داد به نفع متقاضیان مسکن کار کرده بود.

.

فروشنده ها به دنبال خریدار هستند اما اگر برعکس شود وضعیت خطرناک می شود

اکثر مشاوران املاک معتقد هستند که این روزها که دوره رکود است و برخی از سازنده ها نیازمند پول هستند به دنبال خریدار می گردند اما اگر روزی برسد که مسکن از رکود خارج شود آن وقت وضعیت خطرناک شده و فروشنده ها قیمت را بالا می برند.

.

منبع: سازه نیوز

.

برای مطالعه اخبار عمرانی اینجا کلیک کنید

برای مطالعه اخبار نظام مهندسی اینجا کلیک کنید

———————————————————————————

پیشنهاد می کنیم این مطالب را نیز مشاهده کنید:

دانلود پاورپوینت بررسی پی گسترده و شمع، مهندسی پی

ضوابط صدور پروانه برای قطعات تفکیکی بیش ۱۰۰۰ متر مربع

مراحل طراحی و اجرای یک ساختمان بطور کامل

قوانین و اصولات کلی برای ساخت یک بیمارستان

آئین‌نامه اجرایی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان

———————————————————————————

.

فروشگاه فایل

درباره : فنی مهندسی , عمران ساختمان ,
بازدید : 42 تاریخ : دوشنبه 24 آبان 1395 زمان : 12:5 نویسنده : محمد غفوری تبار نظرات ()
مطالب مرتبط
 • کتاب PHP پی اچ پی از بیخ به زبان فارسی کتاب PHP پی اچ پی از بیخ به زبان فارسی
 • دانلود پلان و نقشه ساختمان با کاربری های متفاوت دانلود پلان و نقشه ساختمان با کاربری های متفاوت
 • پنجره یو پی وی سی ثابت ( انواع پنجره یو پی وی سی ) پنجره یو پی وی سی ثابت ( انواع پنجره یو پی وی سی )
 • ساخت استخر سونا جکوزی ساخت استخر سونا جکوزی
 • لیست قیمت کاشی سرامیک لیست قیمت کاشی سرامیک
 • پوشش و اجرای سقف پاسیو پوشش و اجرای سقف پاسیو
 • فروش پنجره دوجداره یو پی وی سی فروش پنجره دوجداره یو پی وی سی
 • معرفی چند وبلاگ جدید با موضوع ساختمان معرفی چند وبلاگ جدید با موضوع ساختمان
 • اجرای فوم بتن و دستگاه فوم بتن اجرای فوم بتن و دستگاه فوم بتن
 • قیمت پوکه معدنی ساختمانی قیمت پوکه معدنی ساختمانی
 • آزمایشگاه تخصصی مکانیک خاک آزمایشگاه تخصصی مکانیک خاک
 • قیمت پانل دیواری 3d panel قیمت پانل دیواری 3d panel
 • انجام جوشکاری اسکلت در تهران انجام جوشکاری اسکلت در تهران
 • نکات ضروری قبل از آزمون نظام مهندسی و شیوه های تست زنی نکات ضروری قبل از آزمون نظام مهندسی و شیوه های تست زنی
 • قبولی در آزمون نظام مهندسی قبولی در آزمون نظام مهندسی
 • ارسال نظر برای این مطلب

  نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتیرفرش کد امنیتی
  ساختمان سازها ، نیازمندی های صنعت ساختمان


  ساختمان سازها ، نیازمندی های صنعت ساختمان

  www.SakhtemanSazha.com


  سایت ساختمان سازها (www.SakhtemanSazha.com) یک سایت تخصصی در بخش ساختمان و صنایع وابسته آن می باشد که تمامی متخصصان، فروشندگان ، مجریان و فعالان این بخش می توانند تبلیغات خود را بصورت آنلاین به نمایش بگذارند و تنها برای آگهی های ویژه هزینه پرداخت نمایند.

  فعالان بخش ساختمان می توانند محصولات ، خدمات  ، اطلاعات تماس و تصاویر محصولات خود  را در سایت ساختمان سازها بصورت آگهی تبلیغاتی ثبت کنند و محل فروشگاه یا دفتر خود را روی نقشه بصورت آنلاین مشخص کنند تا مخاطبین با درک بهتری از خدمات و محصولات ایشان آشنا شوند.

  همچنین بازدیدکنندگان سایت ساختمان سازها ، افراد و شرکتهایی هستند که به دنبال کالا و خدمات و فروشندگان و مجریان مرتبط با صنعت ساختمان هستند که در این سایت می توانند به راحتی شرکت مورد نظر خود را پیدا کنند.

  موضوعات اصلی سایت ساختمان سازها شامل دکوراسیون ، مصالح ساختمانی ، املاک ، ماشین آلات ، خدمات ساختمانی , خدمات تزییناتی ، خدمات تاسیساتی ، لوازم و تجهیزات ، بازار کار ، آموزش ، شرکتها و امور مهندسی ، محوطه سازی و سایر نیازمندیهای مرتبط با ساختمان می باشد و هر کدام از این موضوعات بخشهای مختلفی از فعالیتهای مرتبط با ساختمان را در بر می گیرد.


  سایت ساختمان سازها محل مناسبی برای ثبت آگهی های تخصصی صنعت ساختمان می باشد. با ثبت آگهی های خود در بخش نیازمندی های ساختمان سازها ، تبلیغات خود را در سراسر کشور در معرض دید بازدیدکنندگان تخصصی قرار خواهید داد و مشتریان بالقوه بیشتری را جذب خواهید نمود. ثبت آگهی و تبلیغ در سایت ساختمان سازها رایگان است و فقط آگهی های ویژه شامل هزینه خواهد بود.  -ثبت آگهی در ساختمان سازها-

  تبلیغات
  Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

  آمار سایت
 • کل مطالب : 6896
 • کل نظرات : 32
 • افراد آنلاین : 5
 • تعداد اعضا : 19
 • آی پی امروز : 44
 • آی پی دیروز : 99
 • بازدید امروز : 1,120
 • باردید دیروز : 2,501
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 3
 • بازدید هفته : 12,988
 • بازدید ماه : 38,484
 • بازدید سال : 38,484
 • بازدید کلی : 572,064
 • مطالب