close
تبلیغات در اینترنت
پاورپوینت نیروی الکتریکی برای رشته فیزیک
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

دانلود پروژه و پایان نامه

پاورپوینت نیروی الکتریکی برای رشته فیزیک دسته: فیزیک بازدید: 2 بارفرمت فایل: ppt حجم فایل: 20038 کیلوبایت تعداد صفحات فایل: 51 اینها نمونه‌هایی از نیرویی هستند که از بسیاری جهات شبیه به نیروی گرانشی است زیر ظاهرا از راه دور و از طریق خلا اثر می‌کند اگر شانه‌ای را به سر خود بزنید و آن را به توپ پینگ پنگ آغشته به گرافیت آویزان نزدیک کنید، شانه توپ را از فاصله‌ای جذب می‌کند اما این نیرو از نوع گرانشی نیست زیرا خیلی قویتر از آن است جاذبه گرانشی بین توپ پینگ پنگ و شانه به قدری…

جشنواره تابستان طلایی فایل ناب با جوایز ویژه

مسابقه فایل ناب با جوایز ویژه

 

جشنواره تابستان طلایی فایل ناب با جوایز ویژه
فایل بفروشید ، درآمد کسب کنید و جایزه بگیرید


در تابستان 95 با پنجمین جشنواره فایل ناب همراه با کاربران عزیز هستیم. در این دوره کاربرانی که بطور متوسط فقط یک بازاریابی در روز داشته باشند هم جایزه ویژه دریافت خواهند کرد ؛ همچنین کاربرانی بطور متوسط 2 محصول در روز ثبت کرده باشند هم از جوایز ویژه فایل ناب برخوردار خواهند شد.
هدف ما در این دوره افزایش کیفیت فعالیت کاربران خواهد بود و تلاش ما این است که تمام کاربرانی که در این مسابقه شرکت می کنند و فعالیت مفیدی دارند از جوایز سایت بهره مند شوند. با توجه به زمان 93 روزه تابستان ، فرصت خوبی برای کسب امتیازهای بالا خواهید داشت.
تمامی کاربران (فروشنده و بازایاب) می توانند با ثبت محصول و یا فروش محصولات موجود ، امتیاز خود را بالا برده و علاوه بر اینکه درآمد خود را افزایش خواهند داد ، می توانند شانس برنده شدن خود را نیز افزایش داده و از جوایزی که برای نفرات برتر در نظر گرفته شده استفاده نمایند.
در این دوره برای نفرات اول تا پانزدهم جوایز نقدی در نظر گرفته شده است و همچنین تمام کاربران می توانند با کمی تلاش ، از جوایز نفیس تری نیز برخوردار شوند. توجه داشته باشید که هیچ محدودیتی در تعداد نفرات برنده در بخش جوایز ویژه نیست.


- ثبت نام در مسابقه و دریافت جایزه -

 

جوایز:
1- نفر اول: 100,000 تومان
2- نفر دوم: 80,000 تومان
3- نفر سوم: 60,000 تومان
4- نفر چهارم: 40,000 تومان
5- نفر پنجم: 20,000 تومان
6-15- نفرات ششم تا پانزدهم: هر نفر 10,000 تومان

جوایز ویژه برای بازاریابهای برتر:
بیشتر از 100 بازاریابی: 10,000 تومان
بیشتر از 250 بازاریابی: 50,000 تومان
بیشتر از 500 بازاریابی: 100,000 تومان
بیشتر از 1000 بازاریابی: 200,000 تومان

جوایز ویژه برای فروشندگان برتر:
آپلود بیشتر از 200 فایل: 10,000 تومان
آپلود بیشتر از 800 فایل: 50,000 تومان
آپلود بیشتر از 1500 فایل: 100,000 تومان
آپلود بیشتر از 3000 فایل: 200,000 تومان


- ثبت نام در مسابقه و دریافت جایزه -


پاورپوینت نیروی الکتریکی برای رشته فیزیک

پاورپوینت نیروی الکتریکی برای رشته فیزیک

پاورپوینت نیروی الکتریکی برای رشته فیزیکدسته: فیزیک
بازدید: 2 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 20038 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 51

اینها نمونه‌هایی از نیرویی هستند که از بسیاری جهات شبیه به نیروی گرانشی است زیر ظاهرا از راه دور و از طریق خلا اثر می‌کند اگر شانه‌ای را به سر خود بزنید و آن را به توپ پینگ پنگ آغشته به گرافیت آویزان نزدیک کنید، شانه توپ را از فاصله‌ای جذب می‌کند اما این نیرو از نوع گرانشی نیست زیرا خیلی قویتر از آن است جاذبه گرانشی بین توپ پینگ پنگ و شانه به قدری

 

قیمت فایل فقط 5,000 تومان

خرید

پاورپوینت نیروی الکتریکی برای رشته فیزیک

 

دید کلی

چرا وقتی لباس پلاستیکی را از تن خود در می‌آورید لباس به تن شما می چسبد؟

چرا بعد از شانه نمودن سر ، شانه می‌تواند خرده‌های کاغذ را بلند کند؟

چرا بعد از راه رفتن روی فرش ، اگر به دستگیره در دست بزنید به دست شما شوک وارد می‌شود؟

اینها نمونه‌هایی از نیرویی هستند که از بسیاری جهات شبیه به نیروی گرانشی است. زیر ظاهرا از راه دور و از طریق خلا اثر می‌کند. اگر شانه‌ای را به سر خود بزنید و آن را به توپ پینگ پنگ آغشته به گرافیت آویزان نزدیک کنید، شانه توپ را از فاصله‌ای جذب می‌کند. اما این نیرو از نوع گرانشی نیست زیرا خیلی قویتر از آن است. جاذبه گرانشی بین توپ پینگ پنگ و شانه به قدری ضعیف است که قابل آشکارسازی نیست. برای اینکه نیروی گرانشی آشکار سازی شود، جسمی در اندازه کره زمین یا ماه لازم است.
نیروی جدید یک خاصیت موقتی دارد. زیرا اگر بعد از شانه زدن مدتی صبر کنید، احتمالا اثر این نیرو ناپدید خواهد شد. برای اینکه شانه توپ را جذب کند باید بار الکتریکی به آن داده شود. اگر توپ را به شانه باردار شده نزدیک نمایید، توپ از شانه دور خواهد شد. یعنی بین شانه و توپ نیروی دافعه وجود دارد و این چیزی است که هرگز در نیروی گرانشی دیده نشده است. اگر دو شانه باردار را به هم نزدیک کنید هدیگر را دفع خواهند کرد.
برهمکنش انواع بار الکتریکی

بارهای همنام همدیگر را دفع می‌کنند. نیرویی که این نوع بارها بر هم وارد می‌کنند، از نوع دافعه است. اگر دو جسم را با میله شیشه‌ای یا هر دو با میله پلاستیکی باردار کنیم همدیگر را دفع می‌کنند.
بارهای غیر همنام همدیگر را جذب می‌کنند. نیرویی که این نوع بارها برهم وارد می‌کنند از نوع جاذبه می‌باشد. اگر یکی از اجسام را با میله شیشه‌ای و دیگری را با میله پلاستیکی باردار کنیم همدیگر را جذب خواهند کرد.

قیمت فایل فقط 5,000 تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت نیروی الکتریکی برای رشته فیزیک , نیروی الکتریکی , پاورپوینت نیروی الکتریکی , دانلود پاورپوینت نیروی الکتریکی , فیزیک , پاورپوینت رشته فیزیک , دانلود پاورپوینت رشته فیزیک , پاورپوینت , دانلود , دانلود پاورپوینت

 Screen-reader users, click here to turn off Google Instant.

 
 

Google

 
About 391,000 results (0.33 seconds) 
Translate this page
پاورپوینت نیروی الکتریکی برای رشته فیزیک دسته: فیزیک بازدید: 1 بارفرمت فایل: ppt حجم فایل: 20038 کیلوبایت تعداد صفحات فایل: 51 اینها نمونه& amp ...

دانلود پاورپوینت نیروی الکتریکی ,دانلود پاورپوینت رشته فیزیک ...

markfile.ir/tag/دانلود-پاورپوینت-نیروی-الکتریکی-دانل/ - Translate this page
این محصول در قالب پاورپوینت و قابل ویرایش در 19 اسلاید می باشد. اسلاید 2 دید کلی چرا وقتی لباس پلاستیکی را از تن خود در می‌آورید لباس به تن شما می چسبد؟

پاورپوینت رشته فیزیک Archives - بانک علوم

sb13.ir/tag/پاورپوینت-رشته-فیزیک/
Translate this page
عنوان : پاورپوینت فیزیک قالب بندی : PPT پاورپوینت فهرست مطالب : نیروی الکتریکی دید کلی نیروی محرکه الکتریکی مقاومت معادل مقاومت الکتریکی قطبیده ...

پاورپوینت نور موجی (فیزیک الکتریسیته) - تخفیفستان فایل

file.takhfifestan.com/پاورپوینت-نور-موجی-فیزیک-الکتریسیته/
Translate this page
Jan 26, 2017 - فیزیک الکتریسیته نور موجی پاورپوینت فیزیک الکتریسیته light wave. … پرتوهای موازی ... پاورپوینت نور آینه عدسی ۴۹ اسلاید به همراه فایل Word – دانلود مقاله های رشته فیزیک نور ماهیت ... پاورپوینت نیروی الکتریکی

دانلود پاورپوینت نیروی الکتریکی – بزرگترین مرجع دانلود فایل

file.chessrostami.ir/دانلود-پاورپوینت-نیروی-الکتریکی/ - Translate this page
Jul 27, 2016 - ... به اشتراک بگذارید. فیسبوک · تویتر · گوگل پلاس · لینکدین. برچسبدانلود پاورپوینت رشته فیزیک دانلود پاورپوینت نیروی الکتریکی ...

پاورپوینت فیزیک و آزمایشگاه 3 تجربی - کانون فرهنگی آموزش قلم چی

www.kanoon.ir/Public/PowerPoint?group=22&crs=39
دانلود پاورپوینت درس فیزیک و آزمایشگاه 3 تجربی. ... پاورپوینت - درسی ... فصل اول - الکتریسیته ساکن ... فصل سوم - میدان مغناطیسی و نیروهای مغناطیسی.

مجموعه فیزیک (فیزیک۲) رشته فیزیک پزشکی

bazar.pergig.ir › علوم پزشکی
Translate this page
Dec 29, 2016 - مجموعه فیزیک (فیزیک۲) رشته فیزیک پزشکی مجموعه فیزیک (فیزیک۲) ... تشریحی فصل اول: بار الکتریکی و قانون کولن نیروی الکترومغناطیسی نیروی ... پاورپوینت جامع و کامل درباره راهنمای مراقبت و کنترل بیماری آنفلوانزا.

دانلود پاورپوینت فیزیک پایه 2 (4واحد درسی از دروس پایه رشته های شیمی ...

berooz.flie.ir › فایل ها
Translate this page
6 days ago - دانلود پاورپوینت فیزیک پایه ۲ (۴واحد درسی از دروس پایه رشته های شیمی ... قانون گوس انرژی درمیدان الکتریکی ( پتانسیل الکتریکی) کاربرد آن ...

مقاله رشته فیزیک با عنوان مغناطیس (Magnetic)—فروشگاه دانشجو

studentstore.ir/post-30946-مقاله-رشته-فیزیک-با-عنوان-مغناطیس-...
Translate this page
Nov 17, 2016 - مقاله رشته فیزیک با عنوان مغناطیس (Magnetic). 2016-11-17 ... رابطه نیروی مغناطیسی 22 ... آهنربای الکتریکی با نیروی بالا برندگی زیاد : 68.

پاورپوینت نیروی الکتریکی برای رشته فیزیک - دانلود پروژه و پایان ...

payanname2020-rzb.nicky.ir/page-475888.html

 

Sabzevar, Razavi Khorasan Province - From your Internet address - Use precise location
 - Learn more   
Help Send feedback Privacy Terms
برچسب ها : پاورپوینت نیروی الکتریکی برای رشته فیزیک , نیروی الکتریکی , پاورپوینت نیروی الکتریکی , دانلود پاورپوینت نیروی الکتریکی , فیزیک , پاورپوینت رشته فیزیک , دانلود پاورپوینت رشته فیزیک , پاورپوینت , دانلود , دانلود پاورپوینت ,
بازدید : 55 تاریخ : پنجشنبه 14 بهمن 1395 زمان : 20:53 نویسنده : محمد غفوری تبار نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
ساختمان سازها ، نیازمندی های صنعت ساختمان


ساختمان سازها ، نیازمندی های صنعت ساختمان

www.SakhtemanSazha.com


سایت ساختمان سازها (www.SakhtemanSazha.com) یک سایت تخصصی در بخش ساختمان و صنایع وابسته آن می باشد که تمامی متخصصان، فروشندگان ، مجریان و فعالان این بخش می توانند تبلیغات خود را بصورت آنلاین به نمایش بگذارند و تنها برای آگهی های ویژه هزینه پرداخت نمایند.

فعالان بخش ساختمان می توانند محصولات ، خدمات  ، اطلاعات تماس و تصاویر محصولات خود  را در سایت ساختمان سازها بصورت آگهی تبلیغاتی ثبت کنند و محل فروشگاه یا دفتر خود را روی نقشه بصورت آنلاین مشخص کنند تا مخاطبین با درک بهتری از خدمات و محصولات ایشان آشنا شوند.

همچنین بازدیدکنندگان سایت ساختمان سازها ، افراد و شرکتهایی هستند که به دنبال کالا و خدمات و فروشندگان و مجریان مرتبط با صنعت ساختمان هستند که در این سایت می توانند به راحتی شرکت مورد نظر خود را پیدا کنند.

موضوعات اصلی سایت ساختمان سازها شامل دکوراسیون ، مصالح ساختمانی ، املاک ، ماشین آلات ، خدمات ساختمانی , خدمات تزییناتی ، خدمات تاسیساتی ، لوازم و تجهیزات ، بازار کار ، آموزش ، شرکتها و امور مهندسی ، محوطه سازی و سایر نیازمندیهای مرتبط با ساختمان می باشد و هر کدام از این موضوعات بخشهای مختلفی از فعالیتهای مرتبط با ساختمان را در بر می گیرد.


سایت ساختمان سازها محل مناسبی برای ثبت آگهی های تخصصی صنعت ساختمان می باشد. با ثبت آگهی های خود در بخش نیازمندی های ساختمان سازها ، تبلیغات خود را در سراسر کشور در معرض دید بازدیدکنندگان تخصصی قرار خواهید داد و مشتریان بالقوه بیشتری را جذب خواهید نمود. ثبت آگهی و تبلیغ در سایت ساختمان سازها رایگان است و فقط آگهی های ویژه شامل هزینه خواهد بود.-ثبت آگهی در ساختمان سازها-

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

آمار سایت
 • کل مطالب : 6896
 • کل نظرات : 32
 • افراد آنلاین : 6
 • تعداد اعضا : 19
 • آی پی امروز : 44
 • آی پی دیروز : 99
 • بازدید امروز : 1,110
 • باردید دیروز : 2,501
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 3
 • بازدید هفته : 12,978
 • بازدید ماه : 38,474
 • بازدید سال : 38,474
 • بازدید کلی : 572,054
 • مطالب