close
تبلیغات در اینترنت
پاورپوینت فرایند تحلیل سلسله مراتبی
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

دانلود پروژه و پایان نامه

پاورپوینت فرایند تحلیل سلسله مراتبی دسته: مدیریت بازدید: 2 بارفرمت فایل: ppt حجم فایل: 226 کیلوبایت تعداد صفحات فایل: 81 فرایند واکاوی سلسله مراتبی یکی از روش‌های تصمیم‌گیری است واژه AHP مخفف عبارت Analytical Hierarchy process به معنی فرایند واکاوی سلسله مراتبی استانتخاب سنجه‌ها یا criterions بخش اول واکاوی AHP است سپس براساس سنجه‌های شناسایی شده نامزدها ارزیابی می‌شوند واژه گزینه‌ها یا نامزدها هم معنای واژه alternative یا candidates بوده و به جای هم بکار روند علت س…

جشنواره تابستان طلایی فایل ناب با جوایز ویژه

مسابقه فایل ناب با جوایز ویژه

 

جشنواره تابستان طلایی فایل ناب با جوایز ویژه
فایل بفروشید ، درآمد کسب کنید و جایزه بگیرید


در تابستان 95 با پنجمین جشنواره فایل ناب همراه با کاربران عزیز هستیم. در این دوره کاربرانی که بطور متوسط فقط یک بازاریابی در روز داشته باشند هم جایزه ویژه دریافت خواهند کرد ؛ همچنین کاربرانی بطور متوسط 2 محصول در روز ثبت کرده باشند هم از جوایز ویژه فایل ناب برخوردار خواهند شد.
هدف ما در این دوره افزایش کیفیت فعالیت کاربران خواهد بود و تلاش ما این است که تمام کاربرانی که در این مسابقه شرکت می کنند و فعالیت مفیدی دارند از جوایز سایت بهره مند شوند. با توجه به زمان 93 روزه تابستان ، فرصت خوبی برای کسب امتیازهای بالا خواهید داشت.
تمامی کاربران (فروشنده و بازایاب) می توانند با ثبت محصول و یا فروش محصولات موجود ، امتیاز خود را بالا برده و علاوه بر اینکه درآمد خود را افزایش خواهند داد ، می توانند شانس برنده شدن خود را نیز افزایش داده و از جوایزی که برای نفرات برتر در نظر گرفته شده استفاده نمایند.
در این دوره برای نفرات اول تا پانزدهم جوایز نقدی در نظر گرفته شده است و همچنین تمام کاربران می توانند با کمی تلاش ، از جوایز نفیس تری نیز برخوردار شوند. توجه داشته باشید که هیچ محدودیتی در تعداد نفرات برنده در بخش جوایز ویژه نیست.


- ثبت نام در مسابقه و دریافت جایزه -

 

جوایز:
1- نفر اول: 100,000 تومان
2- نفر دوم: 80,000 تومان
3- نفر سوم: 60,000 تومان
4- نفر چهارم: 40,000 تومان
5- نفر پنجم: 20,000 تومان
6-15- نفرات ششم تا پانزدهم: هر نفر 10,000 تومان

جوایز ویژه برای بازاریابهای برتر:
بیشتر از 100 بازاریابی: 10,000 تومان
بیشتر از 250 بازاریابی: 50,000 تومان
بیشتر از 500 بازاریابی: 100,000 تومان
بیشتر از 1000 بازاریابی: 200,000 تومان

جوایز ویژه برای فروشندگان برتر:
آپلود بیشتر از 200 فایل: 10,000 تومان
آپلود بیشتر از 800 فایل: 50,000 تومان
آپلود بیشتر از 1500 فایل: 100,000 تومان
آپلود بیشتر از 3000 فایل: 200,000 تومان


- ثبت نام در مسابقه و دریافت جایزه -


پاورپوینت فرایند تحلیل سلسله مراتبی

پاورپوینت فرایند تحلیل سلسله مراتبی

پاورپوینت فرایند تحلیل سلسله مراتبیدسته: مدیریت
بازدید: 2 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 226 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 81

فرایند واکاوی سلسله مراتبی یکی از روش‌های تصمیم‌گیری است واژه AHP مخفف عبارت Analytical Hierarchy process به معنی فرایند واکاوی سلسله مراتبی استانتخاب سنجه‌ها یا criterions بخش اول واکاوی AHP است سپس براساس سنجه‌های شناسایی شده نامزدها ارزیابی می‌شوند واژه گزینه‌ها یا نامزدها هم معنای واژه alternative یا candidates بوده و به جای هم بکار روند علت س

 

قیمت فایل فقط 500 تومان

خرید

پاورپوینت فرایند تحلیل سلسله مراتبی

 

فرایند واکاوی سلسله مراتبی یکی از روش‌های تصمیم‌گیری است. واژه AHP مخفف عبارت Analytical Hierarchy process به معنی فرایند واکاوی سلسله مراتبی است.انتخاب سنجه‌ها یا criterions بخش اول واکاوی AHP است. سپس براساس سنجه‌های شناسایی شده نامزدها ارزیابی می‌شوند. واژه گزینه‌ها یا نامزدها هم معنای واژه alternative یا candidates بوده و به جای هم بکار روند. علت سلسله مراتبی خواندن این روش آن است که ابتدا باید از اهداف و راهبردهای سازمان در راس هرم آغاز کرد و با گسترش آنها سنجه‌ها را شناسایی کرد تا به پایین هرم برسیم.

این روش یکی از روش‌های پرکاربرد برای رتبه‌بندی و تعیین اهمیت عوامل است که با استفاده از مقایسات زوجی گزینه‌ها به اولویت بندی هر یک از معیارها پرداخته می‌شود. چنانچه گزینه‌ها زیاد باشد تشکیل ماتریس مقایسات زوجی کار دشواری است.

پیشگفتار:

یکی از کارآمد ترین تکنیک های تصمیم گیری فرایند تحلیل سلسله مراتبی (Analytical Hierarchy process-AHP) که اولین بار توسط توماس ال ساعتی در 1980 مطرح شد . که بر اساس مقایسه های زوجی بنا نهاده شده و امکان بررسی سناریوهای مختلف را به مدیران می دهد .

اصول فرایند تحلیل سلسله مراتبی:

اصل 1. شرط معکوسی  (Reciprocal Condition)

اصل 2. همگنی           (Homogeneity)

اصل 3. وابستگی          (Dependency)

اصل 4. انتظارات        (Expectation)

قیمت فایل فقط 500 تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت فرایند تحلیل سلسله مراتبی , فرایند تحلیل سلسله مراتبی , دانلود پاورپوینت فرایند تحلیل سلسله مراتبی , پاورپوینت فرایند تحلیل سلسله مراتبی , آموزش کاربرد AHP , آموزش فرایند تحلیل سلسله مراتبی , مدیریت , پاورپوینت مدیریت , دانلود پاورپوینت مدیریت , پاورپوینت , دانلود , دانلود پاورپوینت

 Screen-reader users, click here to turn off Google Instant.

 
 

Google

 
About 97,200 results (0.34 seconds) 
Translate this page
فرایند تحلیل سلسله مراتبی. پیشگفتار. یکی از کارآمد ترین تکنیک های تصمیم گیری فرایند تحلیل سلسله مراتبی (Analytical Hierarchy process-AHP) که ...

دانلود پاورپوینت فرآیند تحلیل سلسله مراتبی - مسعود منصوری

www.ppt.ir/Download.../8d3817b1-d872-4bae-bd51-6e8e8267adf...
Translate this page
دانلود پاورپوینتelseدانلود فرآیند تحلیل سلسله مراتبی ، برچسب ها : AHP , تحلیل سلسله مراتبی ، پاورپوینت ، قالب پاورپوینت ، ppt.

[PPT]اصول فرآيند تحليل سلسله مراتبي

ce.sharif.edu/courses/83-84/1/ce548/resources/.../ahp-830826.ppt
Translate this page
فرآيند تحليل سلسله مراتبي. Analytical Hierarchy Process (AHP). Amin Saremi. Hamid Mohammadi. انواع حالتهاي تصميم گيري. فضاي پيوسته يا گسسته.

پاورپوینت فرایند تحلیل سلسله مراتبی AHP - شهرسازی آنلاین

www.shahrsazionline.com/.../پاورپوینت-فرایند-تحلیل-سلسله-م...
Translate this page
مطالعه بخشی از این پاورپوینت: یکی از کارآمد ترین تکنیک های تصمیم گیری فرایند تحلیل سلسله مراتبی (Analytical Hierarchy process-AHP) که اولین.

[PPT]فرايند تحليل سلسله مراتبي

iep90.persiangig.com/pom/.../فرايند+تحليل+سلسله+مراتبي.ppt
Translate this page
فرايند تحليل سلسله مراتبي. AHP Analytical Hierarchy Process)). محدثه نادرشاهی. عضو هیئت علمی و دانشجوی دکتری دانشگاه پیام نور. گروه مهندسی صنایع. AHP.

فایل پاورپوینت فرایند تحلیل سلسله مراتبی AHP - مقاله

txtarticle.mjblog.ir/post/1960
Translate this page
Jan 10, 2017 - لحظات خوشی را برای شما آرزومندیم. با سلام حضور مشتریان گرامی.شما به صفحه اختصاصی پاورپوینت فرایند تحلیل سلسله مراتبی AHP وارد شده اید ...

برترین فایل پاورپوینت فرایند تحلیل سلسله مراتبی AHP – یونیک ...

www.uniarcpapert.ir/article7209.html
Translate this page
Jan 6, 2017 - سلام.به وبسایت ما خوش آمدید. با سلام حضور پژوهندگان گرامی.شما به صفحه اختصاصی پاورپوینت فرایند تحلیل سلسله مراتبی AHP وارد شده اید.

دانلود پاورپوینت فرایند تحلیل سلسله مراتبی : نسیم دانلود

nasimd.parsinblog.com/post/445
Translate this page
Jan 6, 2017 - شما به صفحه اختصاصی دانلود پاورپوینت فرایند تحلیل سلسله مراتبی وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه توضیحات بیشتر کلیک ...

[PDF]ﻓﺮاﻳﻨﺪ ﺗﺤﻠﻴﻞ ﺳﻠﺴﻠﻪ ﻣﺮاﺗﺒﻲ - sabairib

www.sabairib.com/dl/article/AHP5.pdf
Translate this page
ﻓﺮاﻳﻨﺪ ﺗﺤﻠﻴﻞ ﺳﻠﺴﻠﻪ ﻣﺮاﺗﺒﻲ. (AHP1(. در ﻋﺼﺮ ﺣﺎﺿﺮ، ﻣﺎ در زﻧﺪﮔﻲ روزﻣﺮه ﺑﺎ ﺗﺼﻤﻴﻢ ﮔﻴﺮي ﻫﺎي ﭼﻨﺪ ﻣﻌﻴﺎره ﻣﺨﺘﻠﻔﻲ رو ﺑﻪ رو ﻫﺴﺘﻴﻢ؛ از اﻧﺘﺨـﺎب. ﻳﻚ ﻟﭗ ﺗﺎپ ﺗﺎ اﻧﺘﺨﺎب ﺷﻐﻞ و ... در ﻋﺮﺻﻪ ﺻﻨﻌﺘﻲ ﮔﺎﻫﻲ اوﻗﺎت ﻧﺘﻴﺠﻪ ...

پاورپوینت فرآیند تحلیل سلسله مراتبی (AHP) | سایت علمی تخصصی ...

suoe.ir/پاورپوینت-فرآیند-تحلیل-سلسله-مراتبی-ahp/

 

Searches related to پاورپوینت فرایند تحلیل سلسله مراتبی

فرایند تحلیل سلسله مراتبی چیست

فرایند تحلیل سلسله مراتبی قدسی پور

تحلیل سلسله مراتبی فازی

تحلیل سلسله مراتبی ahp

آموزش گام به گام ahp

تحلیل سلسله مراتبی+pdf

مثال ahp

مقاله ahp

Sabzevar, Razavi Khorasan Province - From your Internet address - Use precise location
 - Learn more   
Help Send feedback Privacy Terms
برچسب ها : پاورپوینت فرایند تحلیل سلسله مراتبی , فرایند تحلیل سلسله مراتبی , دانلود پاورپوینت فرایند تحلیل سلسله مراتبی , آموزش کاربرد AHP , آموزش فرایند تحلیل سلسله مراتبی , مدیریت , پاورپوینت مدیریت , دانلود پاورپوینت مدیریت , پاورپوینت , دانلود , دانلود پاورپوینت ,
بازدید : 52 تاریخ : پنجشنبه 14 بهمن 1395 زمان : 20:3 نویسنده : محمد غفوری تبار نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
ساختمان سازها ، نیازمندی های صنعت ساختمان


ساختمان سازها ، نیازمندی های صنعت ساختمان

www.SakhtemanSazha.com


سایت ساختمان سازها (www.SakhtemanSazha.com) یک سایت تخصصی در بخش ساختمان و صنایع وابسته آن می باشد که تمامی متخصصان، فروشندگان ، مجریان و فعالان این بخش می توانند تبلیغات خود را بصورت آنلاین به نمایش بگذارند و تنها برای آگهی های ویژه هزینه پرداخت نمایند.

فعالان بخش ساختمان می توانند محصولات ، خدمات  ، اطلاعات تماس و تصاویر محصولات خود  را در سایت ساختمان سازها بصورت آگهی تبلیغاتی ثبت کنند و محل فروشگاه یا دفتر خود را روی نقشه بصورت آنلاین مشخص کنند تا مخاطبین با درک بهتری از خدمات و محصولات ایشان آشنا شوند.

همچنین بازدیدکنندگان سایت ساختمان سازها ، افراد و شرکتهایی هستند که به دنبال کالا و خدمات و فروشندگان و مجریان مرتبط با صنعت ساختمان هستند که در این سایت می توانند به راحتی شرکت مورد نظر خود را پیدا کنند.

موضوعات اصلی سایت ساختمان سازها شامل دکوراسیون ، مصالح ساختمانی ، املاک ، ماشین آلات ، خدمات ساختمانی , خدمات تزییناتی ، خدمات تاسیساتی ، لوازم و تجهیزات ، بازار کار ، آموزش ، شرکتها و امور مهندسی ، محوطه سازی و سایر نیازمندیهای مرتبط با ساختمان می باشد و هر کدام از این موضوعات بخشهای مختلفی از فعالیتهای مرتبط با ساختمان را در بر می گیرد.


سایت ساختمان سازها محل مناسبی برای ثبت آگهی های تخصصی صنعت ساختمان می باشد. با ثبت آگهی های خود در بخش نیازمندی های ساختمان سازها ، تبلیغات خود را در سراسر کشور در معرض دید بازدیدکنندگان تخصصی قرار خواهید داد و مشتریان بالقوه بیشتری را جذب خواهید نمود. ثبت آگهی و تبلیغ در سایت ساختمان سازها رایگان است و فقط آگهی های ویژه شامل هزینه خواهد بود.-ثبت آگهی در ساختمان سازها-

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

آمار سایت
 • کل مطالب : 6896
 • کل نظرات : 32
 • افراد آنلاین : 6
 • تعداد اعضا : 19
 • آی پی امروز : 44
 • آی پی دیروز : 99
 • بازدید امروز : 1,107
 • باردید دیروز : 2,501
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 3
 • بازدید هفته : 12,975
 • بازدید ماه : 38,471
 • بازدید سال : 38,471
 • بازدید کلی : 572,051
 • مطالب